Analityk Inwestycyjny

Enea Innowacje

Warszawa, mazowieckie

Grupa Enea to nowoczesny Pracodawca, wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządzamy pełnym łańcuchem wartości: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę Klienta. Odpowiadamy za bezpieczne dostawy energii do 2,5 mln Klientów. Zatrudniamy ponad 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi wartościami są: uczciwość, odpowiedzialność, kompetencja i bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą nastawioną na realizację celów, potrafisz pracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzisz do swoich obowiązków, złóż swoją aplikację, bo właśnie takich osób szukamy.
Więcej o nas na www.enea.pl

Enea Innowacje Sp. z o.o./ Departament Projektów Innowacyjnych/ Biuro Planowania Biznesowego informuje, że poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, finanse i rachunkowość).
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność prowadzenia analiz biznesowych, w tym analiz otoczenia konkurencyjnego.
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości finansowej.
  • Umiejętność opracowywania modeli finansowych oraz wyceny przedsiębiorstw.
  • Umiejętność wykonywania analiz ryzyka.
  • Wysokie umiejętności myślenia analitycznego.
  • Kreatywność i zdolności komunikacyjne.
  • Zaangażowanie, otwartość na zmiany i nowe wyzwania.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Skrócony opis stanowiska:

1. Miejsce pracy – Warszawa

2. Zakres czynności:

  • Udział w kluczowych strategicznych inicjatywach dla rozwoju GK Enea.
  • Możliwość udziału w unikalnych projektach biznesowych.
  • Dokonywanie oceny i priorytetyzacji projektów innowacyjnych wraz z wykonywaniem analiz ich atrakcyjności oraz przygotowywaniem rekomendacji.
  • Przygotowywanie analiz finansowych i modeli finansowych.
  • Budowanie bazy projektów innowacyjnych i uczestnictwo w procesie inwestycyjnym.

Przewidywany termin zatrudnienia: kwiecień 2019 r.

Kandydaci mogą przesyłać CV wraz z listem motywacyjnym poprzez Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.