Specjalista ds. marketingu internetowego

Derksen Polska Sp. z o.o.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Derksen Polska Sp. z o.o. to certyfikowana Agencja Zatrudnienia i Doradztwa personalnego (nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt na zasadzie B2B;
  • realizację własnych pomysłów;
  • możliwość ciągłego rozwoju (udział w ciekawych projektach, szkoleniach);
  • pracę przyjaznym i pomocnym zespole;
  • dogodną lokalizację – blisko autostrady A4 i DTŚ.

Obowiązki:

  • analiza statystyk stron i sklepów internetowych (z wykorzystaniem narzędzi Google Analytics i Search Console);
  • weryfikacja analizowanych serwisów w zakresie UX;
  • przygotowywanie wniosków i sugestii zmian.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku analityka internetowego lub UX;
  • znajomość Google Analytics (m.in. wykorzystywanie zdarzeń i modułu e-commerce);
  • znajomość Search Console na poziomie zaawansowanym;
  • podstawowa znajomość narzędzi dla programistów zintegrowanych z przeglądarką umożliwiających testowanie zmian.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój, Praca IT - Programowanie / Analizy