Analityk Integracji

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1107832

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:
  • Wsparcie merytoryczne w tworzeniu specyfikacji wymagań dla magistrali serwisowej i danych.
  • Tworzenie projektów rozwiązań integracyjnych w obszarach integracji usługowej (SOA) i integracji danych (ETL)
  • Analiza wpływu projektowanych rozwiązań na portfel przepływów integracyjnych
  • Nadzór merytoryczny nad implementacją rozwiązań integracyjnych
  • Propagowanie koncepcji SOA i ETL w jednostkach biznesowych i technicznych – szkolenia, coaching, artykuły, prezentacje, etc. inne prace związane z tworzeniem warstwy integracyjnej.
  • Wprowadzanie usprawnień do procesu wytwórczego w integracji
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracach z zakresu analizy systemowej
  • Praktyczna znajomość notacji UML i narzędzia Enterprise Architect
  • Znajomość technologii Web Services (SOAP i REST), XML i powiązanych standardów: XML Schema, XPath, etc.
  • Wysoki poziom technik komunikacji i relacji interpersonalnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju
  • Program profesjonalnych szkoleń
  • Benefity: m. in. opiekę medyczną i kartę multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland