Michael Page Michael Page

Analityk HR

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonej i proaktywnej osoby, z doświadczeniem w obszarze analiz HR i w obszarze C&B, dla której Excel nie ma żadnych tajemnic.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma wchodząca w skład międzynarodowej grupy finansowej, lider w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Generowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu Comp&Ben w organizacji zgodnie z tendencjami rynkowymi
  • Analiza oraz udział w budowaniu i rozwoju systemów premiowych i motywacyjnych,
  • Regularna analiza raportów płacowych/ wynagrodzeń,
  • Raportowanie, analizowanie i interpretacja wskaźników z obszaru HR,
  • Wdrażanie globalnych inicjatyw w zakresie polityki wynagrodzeniowej i adaptacja ich do potrzeb rynku lokalnego,
  • Udział w strategicznych projektach międzynarodowych, zarządzanie projektami,
  • Współpraca z zespołem controllingu personalnego i finansów,

Profil kandydata

  • Doświadczenie 2-3 letnie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza na temat polityki wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych,
  • Dobra znajomość meto i narzędzi analityczno-statystycznych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel- praca na dużych zbiorach danych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- codzienna komunikacja w tym języka,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i przedstawiania rekomendacji oraz komunikatywności i perswazji,

Oferujemy

  • Umowa na zastępstwo (ok. roku)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Dogodna lokalizacja,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page