Analityk giełdowy z j. niemieckim

HRO Recruitment

Kraków, małopolskie

HRO Recruitment to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Obowiązki:

Praca z systemem w języku niemieckim

Kontakt z klientem głównie mailowy w j. angielskim i niemieckim

Zarządzanie papierami wartościowymi

Kontrola i weryfikacja papierów wartościowych

Sprawdzanie i weryfikacja sald na kontach

Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

Znajomość j. niemieckiego na poziomie min. A2

Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

Umiejętność analitycznego myślenia

Umiejętność pracy w zespole

Wyższe wykształcenie, preferowany kierunek studiów Finanse/Bankowość lub pokrewne, aczkolwiek niekoniecznie

Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Pakiet szkoleń wprowadzających

Pracę na pełen etat, w standardowych godzinach 9:00-17:00

Prywatna opieka medyczna, benefity dla pracowników

Interesująca ścieżka kariery w międzynarodowej firmie

Jasno określony zakres obowiązków

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.