Analityk funkcjonalny

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta - światowego lidera w branży wytwarzania przyrostowego (druk 3D) - poszukujemy osoby na stanowisko Analityka funkcjonalnego, który będzie odpowiedzialny za zbieranie i opracowywanie specyfikacji wymagań. Projekty są realizowane dla największych marek takich klientów jak m.in Jaguar, Rolls Royce, Daimler Chrysler, Porsche, F1-teams, Zanussi, Sony, Canon, Panasonic, Johnson& Johnson-Depuy.

Zadania:

  • Opracowywanie specyfikacji wymagań dla tworzonego oprogramowania
  • Bieżące konsultacje z zespołem
  • Wykonywanie walidacji nowych funkcjonalności
  • Przygotowywanie prezentacji dla interesariuszy
  • Bieżące wsparcie i utrzymanie pracy działu
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Wiedza z zakresu analizy funkcjonalnej
  • Doświadczenie w negocjacjach i współpracy z klientami oraz zespołem developmentu
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Dobre zrozumienie cyklu tworzenia oprogramowania i umiejętność tworzenia wymagań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość metodologii Scrum, Agile
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie z systemami MES/ERP/MRP/CRM

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w projektach wykorzystujących najnowsze technologie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną
  • Lekcje j. angielskiego
  • Nowoczesne biuro
  • Elastyczne godziny pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media