Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o.
Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o.
Spółka Dolkom z siedzibą we Wrocławiu należy do grupy kapitałowej PKP PLK S.A. Posiada ponad 60-letnie doświadczenie w realizacji napraw nawierzchni kolejowej, profesjonalny sprzęt i bogate zaplecze maszyn o dużej wydajności oraz wykwalifikowaną kadrę techniczną i zarządzającą.
Poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

ANALITYK FINANSOWY

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu i planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji
  • bieżące nadzorowanie realizacji zadań inwestycyjnych zgodnie z budżetem oraz analiza odchyleń
  • monitorowanie dokładności prognoz i komunikowanie potencjalnego ryzyka
  • współpraca z właściwymi działami w zakresie realizacji inwestycji
  • rozliczenia końcowe projektów inwestycyjnych
  • rozwój systemu raportowania sprzedaży w oparciu o MS Project oraz system księgowo-finansowy
  • wizualizacja wyników z wykorzystaniem narzędzi BI oraz dostosowywanie ich do potrzeb odbiorców
  • wdrażanie nowych narzędzi w obszarze controllingu
  • analiza oraz synteza danych z różnych źródeł

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • mile widziana znajomość branży budowalnej
  • biegła obsługa pakietu Microsoft Office a w szczególności zaawansowany poziom znajomości MS Excel (w tym Power Query)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project lub innego oprogramowania wspomagającego zarządzenie projektami
  • wysokie zdolności analityczne
  • dobra organizacja własnej pracy, komunikatywność, samodzielność, konsekwencja w działaniu

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • świadczenia pozapłacowe
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opieka medyczna
  • nagrody jubileuszowe
  • ulgi na przejazdy kolejowe do 99%
  • karty multisport
  • dofinansowanie do wczasów i wycieczek
  • pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.