Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

ANALITYK FINANSOWY

miejsce pracy: Wrocław

UMOWA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie kalkulacji produktowych oraz analiza ich odchyleń.
  • Współudział w analizie rentowności planowanych inwestycji i projektów, w szczególności powiązanych z obniżeniem kosztów (surowce, robocizna, koszty ogólne oraz administracyjne itp.).
  • Współudział w przygotowywaniu planów krótko i długo terminowych oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń.
  • Przygotowanie raportów i analiz zgodnie ze standardami grupy.
  • Analiza oraz kontrola finansowych i niefinansowych wskaźników efektywności kosztów [np. kosztów produkcyjnych, rentowności produktów, grup produktowych, itp.)
  • Uczestnictwo w projektach usprawniania procesów controllingowych.
  • Odpowiedzialność za terminowy proces budżetowania i prognozowania wyników

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w controllingu  niezbędne  w branży produkcyjnej w środowisku międzynarodowym ( min. 2 lata)

  • doświadczenie w analizie procesów i  kosztów produkcyjnych.
  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe (najlepiej rachunkowość zarządcza, finanse)
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • umiejętność pracy na dużych bazach danych
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel (tabele przestawne, funkcje z zakresu konsolidacji danych).
  • dokładność i terminowość w realizowaniu zadań.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Inne