Analityk Finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Oferta skierowana do osób posiadających doświadczenie w finansach/raportowaniu, a także osób wykazujących się samodzielnością, inicjatywą w działaniu oraz chęcią realnego rozwoju.

Poszukiwana osoba będzie miała zadaniowy tryb pracy oraz styczność z całokształtem zadań analitycznych (raportowanie, sprawozdawczość) oraz szansę wdrożenia nowych rozwiązań w tym obszarze.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest lider z branży energii elektrycznej. Firma posiada rozpoznawalną markę, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Analityka Finansowego.

Opis stanowiska

  • Bieżąca rejestracja, analiza i kontrola kosztów operacyjnych oraz wydatków
  • Wsparcie w przygotowywaniu budżetów, P&L, raportu przepływów pieniężnych, kontrola ich realizacji oraz analiza odchyleń
  • Sporządzanie analiz i raportów w obszarze rachunkowości zarządczej
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej
  • Przygotowywanie analiz i raportów ad hoc z obszaru sprzedaży/finansów
  • Budowanie narzędzi oraz systemów wspomagających podejmowanie decyzji biznesowych oraz budżetowych (m.in. ERP i systemy klasy BI)
  • Przetwarzanie danych biznesowych z różnych systemów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia/rachunkowość/finanse
  • Minimum 3 letnie doświadczenia oraz praktyczna wiedza w obszarach: kontrolingu, analiz finansowych, audytu lub pokrewnych
  • Zaawansowana znajomość Pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP, Power BI
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, pracy w zespole oraz chęć rozwoju i podejmowania nowych wyzwań

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Swobodna atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page