Analityk finansowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy usługowej szukamy osoby na stanowisko analityka finansowego, który wesprze zespół w bieżących analizach i raportach oraz kontrolingowych zamknięciach miesiąca.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma usługowa zlokalizowana na Mokotowie.

Opis stanowiska

  • Kontrola zamknięcia miesiąca i wyjaśnianie ewentualnych niezgodności
  • Kontrola poprawności księgowań
  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania
  • Przygotowanie analiz finansowych ad hoc

Profil kandydata

  • Min. półroczne doświadczenie w zakresie analizy finansowej/kontrolingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2+)
  • Zaawansowana znajomość Excel, mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Umiejętność pracy w zespole (ok. 6 osób), zdolności analityczne, umiejętność pracy na dużej ilości danych

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów
  • Duże możliwości rozwoju (w tym dofinansowanie zewnętrznych kursów/szkoleń)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page