Analityk Finansowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy leasingowej o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek z doświadczeniem w branży CFM na stanowisko:

Analityk FinansowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Sporządzanie danych na potrzeby analiz Działu Kontrolingu Strategicznego i Działu Planowania;
  • Kontrola i analiza informacji przekazywanych przez inne departamenty do Działu Finansowego;
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne Spółki;
  • Analityczne wsparcie innych departamentów;
  • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze kontrolingu, w tym minimum rok po stronie branży CFM/zarządzania flotą/wynajmu krótkoterminowego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków;
  • Znajomość polskich przepisów księgowych i MSR;
  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej;
  • Bardzo dobra znajomość Excela;
  • Znajomość VBA i SQL będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w stabilnej organizacji w przyjaznej atmosferze;
  • Atrakcyjny system kafeteryjny;
  • Stabilne wynagrodzenie + system premiowy;
  • Możliwość rozszerzania swoich kompetencji przez udział w dodatkowych projektach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.