Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.

ANALITYK FINANSOWY

Warszawa, mazowieckie

Grupa Baltona

Opis stanowiska pracy

Oferujemy Ci:

  • Zatrudnienie na stałe w oparciu o umowę o pracę lub współpracę
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów płacowych i pozapłacowych
  • Pełna niezależność w zakresie podejmowanych obowiązków
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Wspaniały zespół zorientowany na wyniki

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza bieżących odchyleń
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów
  • Udział w procesie raportowania i prognozowania wydatków kapitałowych w cyklu miesięcznym
  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.

To praca dla Ciebie jeżeli:

  • Jeżeli posiadasz 2 - 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży retail (mile widziane doświadczenie w dziale kontrolingu lub księgowości w grupie kapitałowej / spółce giełdowej)
  • Biegle posługujesz się arkuszami kalkulacyjnymi
  • Posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości zarządczej
  • Posiadasz podstawową znajomość języka angielskiego
  • Masz ponadprzeciętne umiejętności analityczne
  • Potrafisz zbierać i konsolidować dane z różnych źródeł
  • Praca pod presją czasu i dotrzymywanie wyznaczonych terminów nie stanowi dla Ciebie problemu

Baltona dysponuje największą w Polsce siecią sklepów wolnocłowych w portach lotniczych... (obiekty w Warszawie, Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu) oraz sklepami poza Polską, m.in. w porcie lotniczym Alghero, porcie lotniczym Montpellier[, porcie lotniczym Lwów, porcie lotniczym Rotterdam i innych.
Firma jest europejskim centrum operacyjnym grupy Flemingo International z Dubaju[6].
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Analityka , Praca Finanse