Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Analityk Finansowy

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

ALAB laboratoria sp. z o. o. firma z branży diagnostyki laboratoryjnej, jedna z czołowych sieci na rynku polskim, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz finansowych dla Zarządu oraz innych działów
  • Analiza kosztów operacyjnych oraz odchyleń od prognoz i planów
  • Tworzenie kalkulacji finansowych dla ofert handlowych oraz przetargowych
  • Przygotowywanie rozliczeń z dostawcami
  • Udział w procesie budżetowania
  • Udział w projektach międzydziałowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość lub nauki ścisłe)
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na stanowisku analityka lub podobnym
  • Biegła znajomość arkuszy kalkulacyjnych MS Excel
  • Znajomość programu do analiz finansowych Eureca oraz programu księgowego SIMPLE.ERP będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności analityczne, dokładność, sumienność
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie
  • rozwój zawodowy w obszarze analiz finansowych
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.