Analityk Finansowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Analityk Finansowy Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowanie P&Lu, raportowanie finansowe
  • Odpowiedzialność za proces budżetowania
  • Zapewnienie precyzyjnego i terminowego przygotowania cyklicznych raportów zarządczych
  • Współpraca z innymi zespołami
  • Przygotowywanie analiz ad hoc

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w analizie finansowej/kontrolingu/raportowaniu finansowym, najlepiej uzyskane w instytucji finansowej
  • Wiedza z zakresu produktów bankowych
  • Mocne umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania potrzeb biznesowych i proponowanie rozwiązań
  • Biegła znajomość programu MS Excel
  • Biegła znajomośc języka angielskiego

Oferujemy:

  • Świetną atmosferę pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Mozliwość rozwoju wewnątrz dużej organizacji
  • Pełen pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.