Analityk Finansowy - Międzynarodowa firma Real Estate

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Analiza miesięcznych raportów finansowych oraz przygotowywanie plików i modeli do prognoz i budżetów. Więcej szczegółów w ogłoszeniu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży nieruchomości komercyjnych.

Opis stanowiska

  • Wsparcie przy przygotowywaniu miesięcznych raportów finansowych
  • Uzgadnianie danych między raportami i systemami
  • Przygotowywanie plików i modeli do prognoz i budżetów
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów raportowych
  • Przygotowywanie okresowych oraz ad hoc analiz finansowych
  • Pomoc przy przygotowaniu dokumentacji na potrzeby audytu grupowego, raportu oraz statutowych sprawozdań grupy

Profil kandydata

Szukamy osoby z 2-4 letnim doświadczeniem zawodowym w finansach, która:

  • lubi, rozumie i nie boi się liczb
  • zna i jest praktykiem w posługiwaniu się excelem
  • zna podstawy księgowości, rachunkowości finansowej i zarządczej, w szczególności wie co to P&L/BS/CF, rezerwy i zna zależności między nimi
  • porusza się biegle w języku angielskim
  • umie wyciągać wniosku z prezentowanych liczb i potrafi zaproponować działania korygujące
  • ma doświadczenie ze znajomością międzynarodowych standardów rachunkowości

*Mile widziana znajomość i doświadczenie w PowerBI i umiejętność w tworzeniu dashboardów

*Mile widziane osoby z BIG4 lub firm audytorskich

Jeśli oferta jest interesująca, zapraszam do aplikowania :)

Oferujemy

  • Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji - Warszawa Śródmieście
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity
  • Hybrydowy model pracy (home office / biuro) 50/50
  • Program szkoleń wewnętrznych, miłą atmosferę współpracy, realną możliwość rozwoju
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia: 9 000 - 10 000 brutto do negocjacji.
  • Świetna, pełna wsparcia przełożona
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page