analityk finansowy (m/k)

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Szansa dla osób które mają już solidne podstawy analizy danych w Excelu, mają analityczny umysł i potrafią wyciągać wnioski.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma w Gliwicach, która ma doskonałą kondycję finansową i bardzo dobre perspektywy na kolejne miesiące i lata.

Opis stanowiska

  • Bieżąca analiza wyników spółki z uwzględnieniem wyniku na wybranych działalnościach. Analiza wskaźników wydajnościowych.
  • Kompleksowy controlling sprzedaży oddziału.
  • Ścisła współpraca z dyrektorem sprzedaży i dyrektorem zakładu produkcyjnego. Wsparcie w ramach realizacji celów strategicznych.
  • Kontrola danych podstawowych sprzedaży (dane klientów, warunków cenowych).
  • Współpraca z centralnym działem controllingu, wsparcie implementacji rozwiązań grupowych w lokalnym oddziale.
  • Aktywny udział w procesie planowania i budżetowania w organizacji.
  • Współpraca z innymi działami, głównie z działem operacyjnym i księgowym
  • Analizy ad hoc
  • Analiza i propozycje optymalizacji procesów w organizacji

Profil kandydata

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia, statystyka)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość MS Office (w szczególności bardzo dobra znajomość Excel)
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości zarządczej i analizy finansowej
  • mile widziana znajomość SAP
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w mowie i piśmie
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • inicjatywność i myślenie procesowe
  • skrupulatność

Oferujemy

Nasz Klient oferuje pakiet premii i bardzo rozsądny pakiet benefitów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page