Analityk finansowy_Lublin

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Bankowość

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta firmy consultingowej z Lublina- potrzebujemy osoby na stanowisko:

ANALITYK FINANSOWY_Lublin

nr ref: ANA/2017/09

Obowiązki:

aktywny udział w procesach budżetowania i prognozowania wyników finansowych
sporządzanie i analizę raportów finansowych
analizę kosztów operacyjnych oraz odchyleń od prognoz i planów
bieżącą kontrolę poprawności ujmowania przychodów i kosztów
analizę płynności finansowej
wdrażanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji procesów

Wymagania:

dążenie do osiągania celów i realizacji strategii firmy
otwartość na zmiany i nowe rozwiązania
wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe w obszarze finansów/rachunkowości/ekonomii
minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
doświadczenie w zakresie raportowania i budżetowania
zaawansowana znajomość programu MS Excel i dobra znajomość pozostałych aplikacji z pakietu MS Office
duża samodzielność, skrupulatność i dokładność w realizacji powierzonych zadań
umiejętność analitycznego myślenia
umiejętność pracy w zespole i działania pod presją czasu
dyspozycyjność

Oferujemy:

odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy
możliwość ustawicznego rozwoju
dużą samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania własnych pomysłów
ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, o ugruntowanej pozycji rynkowej
atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pracy stałej, nr licencji Agencji 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.