Analityk Finansowy/ Kontroler z językiem francuskim

Bielsko-Biała, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-11-52744

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy działającej w obszarze automotive, poszukujemy Kandydata gotowego objąć stanowisko Analityka Biznesowego/ Program Controllera

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres zadań:
- Analiza istotnych danych finansowych dotyczących plantów Klienta zlokalizowanych w Europie
- Udział w tworzeniu planów, ustanawianiu budżetów i monitorowaniu realizacji założeń
- Analiza odchyleń wydatków fabryk od założeń
- Udział projektowaniu usprawnień wraz z Managerem zespołu Program Controllerów oraz Plant Controllerami
- Zapewnienie przejrzystości i adekwatności danych finansowych dostępnych dla Klientów.

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe: księgowość, analiza finansowa lub pokrewne.
- Adekwatne doświadczenie w obszarze finansów / księgowości / analizy finansowej.
- Biegła znajomość języka francuskiego.
- Dobra znajomość angielskiego.
- Zaawansowana znajomość MS Excel.
- Wysoce rozwinięta analityczność myślenia.
- Proaktywna postawa wobec obowiązków w pracy.
- Doświadczenie w pracy na SAP lub HFM jest widziane jako plus.

Korzyści:
- Bogaty pakiet benefitów obejmujący m.in.: wczasy pod gruszą, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bony świąteczne.
- Zapewnione miejsce parkingowe w centrum Bielska- Białej.
- Możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych
- Szansa dołączenia do globalnego, rozwijającego się zespołu Analityków Businessowych.
- Okazja do zdobycia doświadczenia na gruncie współpracy z Plant Controllerami fabryk Klienta.

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Analityka , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse