Opis stanowiska pracy

Firma V4 Account poszukuje Analityka finansowego (juniora) do biura w Przeworsku.

- przygotowywanie analiz rynkowych,
- praca z danymi księgowymi i finansowymi,
- analiza finansowa przedsiębiorstw,
- większość czasu pracy to praca z tekstem, tworzenie ekspertyz,
- udział w tworzeniu dokumentacji cen transferowych,
- udział w wycenie firm, znaków towarowych itp.,
- komunikacja mailowa z klientami,
- czynności administracyjne w zakresie podatków .

Wymagania

- umiejętność logicznego myślenia,
- potrzeba dalszego kształcenia,
- wiedza w zakresie rachunkowości będzie zaletą, jednak nie jest warunkiem koniecznym,
- nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,
- staranność, zwłaszcza na piśmie,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
- udział w interesujących, międzynarodowych projektach,
- pracę w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku.

Prezentacja firmy

Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse