Analityk Finansowy - FMCG

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta z branży FMCG, poszukujemy Osoby, która dołączy do organizacji i będzie odpowiedzialna za wsparcie finansowe dla działów sprzedaży i marketingu

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Wspieranie działu sprzedaży i marketingu od strony finansowej (marża,cena, wolumen, kampanie reklamowe)
  • Uczestniczenie w procesie budżetowania
  • Stałe monitorowanie realizacji budżetów, wyjaśnianie odchyleń, przedstawianie aktywnych rekomendacji
  • Udział w procesie kontroli kosztów
  • Raportowanie i analizy AD HOC

Profil kandydata

* 1-2 lata doświadczenia w dziale kontrolingu na podobnym stanowisku w branży FMCG
* Doświadczenie w dziale komercyjnym od strony kontroli realizacji budżetów
* Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki studiów: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
* Dobra znajomość j. angielskiego
* Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
* Sumienność, zaangażowanie, pro aktywność.

Oferujemy

  • Nabycie doświadczenia na umowę czasową(na zastępstwo) w międzynarodowym środowisku pracy w branży FMCG
  • Bogaty pakiet pozapłacowy
  • Praca w zgranym zespole
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page