Analityk ERP

AIC S.A.

Gdynia, pomorskie

AIC S.A.
AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji. Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.
AIC S.A.
Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującej się w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu, aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu. Pracując dla nas zetkniesz się z najbardziej innowacyjnymi technologiami oraz ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie zajmowała się m.in.:

  • Prowadzeniem analiz potrzeb biznesowych klientów wewnętrznych związanych z funkcjonalnościami systemu ERP, identyfikacją potrzeb poszczególnych działów w zakresie zapotrzebowania na analizy i informacje.
  • Rozwijaniem i doskonaleniem systemu: uczestnictwem w projektach dotyczących usprawnień systemowych.
  • Uczestnictwem w projektach rozwoju i udoskonalania systemów informatycznych wspierających planowanie i zarządzanie obiegiem materiałowym.
  • Wypracowaniem jednolitego i spójnego systemu prezentacji, raportów i wyników analiz generowanych z systemu ERP.
  • Zapewnieniem integralności danych w systemie ERP i powiązanych systemów.
  • Udziale w organizacji i prowadzeniu szkoleń z obsługi systemu podnoszących poziom wiedzy użytkowników ERP.

Oczekujemy:

  • Min. 2 letniego doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego i/lub systemowego.
  • Udokumentowanego doświadczenia w pracy z systemami klasy ERP.
  • Znajomości języka zapytań SQL oraz relacyjnych baz danych.
  • Wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki ścisłe).
  • Znajomości procesów biznesowych związanych m.in. z zarządzaniem logistyką i produkcją.
  • Rozwiniętych umiejętności określania zależności pomiędzy danymi oraz problemami, zdolności analitycznych.
  • Zdolności interpersonalnych pozwalających na efektywną współpracę z użytkownikami systemu oraz orientacji na rozwiązywania ich problemów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz kompetencji.
  • Pracę z innowacyjnymi technologiami w strukturach intensywnie rozwijającej się organizacji.
  • Pracę w zespole pełnym entuzjazmu i chęci do pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.