Analityk ERP (FI/CO/BI) - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta- firmy z branży kosmetycznej poszukuję Analityka ERP z doświadczeniem w obszarach (finanse, controling, business intelligence)

Analityk ERP (FI/CO/BI)Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • rozwijanie funkcjonalność systemu Comarch ERP XL, głównie w obszarze FI/CO/BI,
  • monitorowanie i analizowanie jakości wdrażanych systemów oraz udoskonalanie ich,
  • tworzenie dokumentacji, przygotowywanie raportów i analiz,
  • analiza wymagań biznesowych użytkowników
  • współpraca z klientem wewnętrznymi i dostawcami rozwiązań IT podczas realizacji projektów,
  • zapewnienie wsparcia merytorycznego, konsultacje i prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość systemu i aplikacji biznesowych Comarch ERP XL w obszarze finansów, controllingu i business intelligence
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami na styku IT i biznesu oraz w prowadzeniu analiz biznesowych i projektowaniu rozwiązań procesowo-systemowych,
  • umiejętności analityczno-projektowe z ukierunkowaniem na pracę na pograniczu IT i biznesu w obszarze systemów biznesowych,
  • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych,
  • umiejętność przekładania wymagań biznesowych na wymagania techniczne,
  • min. dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, ustalanie priorytetów w celu realizacji, założonych celów w wymagającym i dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Klient oferuje:

  • stablilne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na produkty firmowe i usługi
  • dofinansowanie wypoczynkowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.