Analityk Efektywności Komercyjnej/ Sprzedażowej

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1130075

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja:Poznań
Rodzaj umowy:B2B
Współpraca:długofalowa

Zadania:

Osoba będzie wykonywała zadania od strony wizualnej, artystycznej: ikonografie, wizualizacje z uwzględnieniem danych w formie graficznej; wzmocni obszar monitorowania efektywności Field Force.

Wymagania:

  • Umiejętności analityczne - zaawansowana znajomość Excell’a w szczególności:

-Tworzenie modelu baz danych,
-budowanie relacji między danymi w modelu,
-funkcje power pivot,
-tworzenie własnych miar,
-budowanie interaktywnych raportów i dashboardów.

  • Znajomość Power Bi w tym umiejętność wykorzystania języka programowania DAX.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B,
  • atrakcyjne stawki,
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych,
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland