Hays Poland

Analityk ECM

Toruń
Toruń
NR REF.: 1098661

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – lidera w dziedzinie krajowego rynku ochrony zdrowia - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Toruń
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • Uczestnictwo w projekcie wdrożenia technologii klasy ECM/DMS,
  • wsparcie w pozyskaniu wymagań na etapie analizy biznesowej,
  • prowadzenie analiz systemowych,
  • udział w definiowaniu wizji i w wypracowywaniu szczegółowych koncepcji dotyczących zmian w systemach oraz ich dokumentowanie,
  • współpracę z zewnętrznymi dostawcami,
  • poszukiwanie rozwiązań optymalizujących rozwiązania IT,
  • udzielanie wsparcia merytorycznego wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne – podczas tworzenia kodu czy testowania,
  • realizowanie zadań w zespole zwinnym z elementami metodyki SCRUM.

Wymagania:
  • Min. 3 lata na stanowisku Analityka Systemowego/ Konsultanta w projektach Zarządzania Obiegiem Dokumentów,
  • wiedza z zakresu procesów/narzędzi z Zarządzania Obiegiem Dokumentów,
  • wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji i umiejętności pracy w grupie,
  • umiejętność wizualizacji analizowanych zagadnień w BPMN, UML,
  • umiejętność myślenia obiektowego i znajomość wzorców projektowych,
  • umiejętność tworzenia specyfikacji/dokumentu wymagań/analizy (dekompozycja wymagań, przypadki użycia, scenariusze testowe),
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, wspierającej wytwarzanie oprogramowania, dokumentacji utrzymaniowej,
  • doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem biznesowym,
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań klasy ECM (IBM FileNet, OpenText, Alfresco, SharePoint).
Mile widziane:
  • znajomość technologii Web Services: SOAP, WSDL, JSON (REST),
  • znajomość narzędzi do modelowania analizy systemowej, np.: Enterprise Architect,
  • znajomość relacyjnych baz danych, preferowany MS SQL
  • JIRA/Confluence.
Oferujemy:
  • możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu,
  • pracę z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland