Analityk E-commerce

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1155388

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityka e-commerce

Lokalizacja: Warszawa (zdalna + 1 dzień w tygodniu w biurze)

Rodzaj umowy: B2B / UOP

Współpraca: długofalowa

Wynagrodzenie: 10-14 tyś brutto

Zadania:
  • Analiza profili użytkownika i jego zachowania online
  • Rozbudowa i automatyzacja systemów raportowych oraz różnych źródeł danych
  • Konfiguracja narzędzi analityki internetowej
  • Analiza pełnego procesu sprzedaży online
  • Przygotowywanie cyklicznych podsumowań kampanii wraz z wnioskami i ich prezentacją

Oczekiwania:
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość następujących narzędzi: Google Analytics, Google Optimize, Data Studio, Tag Manager
  • Podstawowa wiedza z zakresu HTML, JavaScript, CSS (implementacja skryptów)
  • Znajomość procesów zachodzących w branży ecommerce
  • Umiejętności analityczne, wyciągania wniosków, prezentacji danych
  • Znajomość języka angielskiego B1/B2

Mile widziana:
  • Znajomość rynku B2C/B2B
  • Podstawy SQL
  • Znajomość narzędzi Tableau, Big Query, Campaign Manager

Oferujemy:
  • Długofalową współpracę
  • Możliwość rozwoju
  • Międzynarodowe środowisko
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland