Wavemaker Sp. z o.o. Wavemaker Sp. z o.o.
Wavemaker to globalna marka z mocną i unikatową propozycją dla klientów, jest częścią grupy negocjacyjnej GroupM. Należymy do międzynarodowego holdingu komunikacyjnego WPP. Na całym świecie zatrudniamy ponad 8500 pracowników. Jesteśmy agencją nowego typu, odpowiadającą na rosnące i coraz bardziej zróżnicowane potrzeby klientów w zakresie usług marketingowych. Łączymy ekspertyzy z zakresu mediów, contentu i technologii.
Wavemaker
czołowa agencja mediowa w Polsce
obecnie poszukuje Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Analityk e-Commerce

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza zachowań użytkowników na stronach WWW, platformach e-Commerce (oddzielnie lub w odniesieniu do konkretnych działań digital)
  • Tworzenie segmentów klientów i list remarketingowych w oparciu o zachowania użytkowników na stronach internetowych i platformach e-Commerce
  • Obsługa i konfiguracja narzędzi analitycznych i implementacja kodów śledzących
  • Wyciąganie i prezentowanie wniosków z testów A/B
  • Budowanie ścieżek konwersji i lejków sprzedażowych
  • Formułowanie wniosków, wskazywanie rekomendacji i optymalizacji narzędzi.

WYMAGANIA:

  • Praktyczna znajomość systemów analityki internetowej m.in. Google Analytics, HotJar, itp.
  • Praktyczna znajomość narzędzi marketing automation
  • Umiejętność przygotowywania prezentacji na podstawie analizowanych danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość UI/UX.

ZAPEWNIAMY:

  • Ambitną pracę w największej agencji mediowej w Polsce
  • Jasno określoną ścieżkę kariery
  • Naukę mediów i rozwój w dynamicznym środowisku komunikacji marketingowej
  • Pakiet Mybenefit
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego lub innego języka obcego
  • Wyjazdy integracyjne
  • Konkursy firmowe
  • Możliwość pracy zdalnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.