Analityk ds. wynagrodzeń

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Praca zdalna

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • Praca w pełnym wymiarze godzin (8:00-16:00/ 9:00-17:00)
  • Możliwość pracy i zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży IT
  • Praca w zgranym zespole i zaawansowane szkolenie stanowiskowe
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (MultiSport, Luxmed, ubezpieczenie na życie)

Wymagania:

  • Biegła znajomość programu MS Excel
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem
  • Mile widziane wykształcenie wyższe z obszaru ekonomii/ finansów/ techniczne
  • Umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły
  • Dostępność od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Zadania:

  • Naliczanie wynagrodzeń prowizyjnych
  • Przygotowywanie analiz i raportów na podstawie dużych zbiorów danych
  • Codzienna praca w programie Microsoft Excel
  • Kontakt z klientami w sprawie nieprawidłowości (mailowy, telefoniczny)
  • Wsparcie innych działów w zakresie problemów związanych z wynagrodzeniami
  • Dbanie o dokładność i terminowość wykonywanych zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy