Oferta wyróżniona

Analityk ds. Typowania Tkankowego HLA

Rzeszów, podkarpackie

SoftSystem Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

Praca przy wdrażaniu oprogramowania dla laboratoriów medycznych wykonujących badania typowania tkankowego HLA oraz inne badania na potrzeby transplantacji szpiku kostnego i innych przeszczepów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wdrażanie oprogramowania dla laboratoriów wykonujących badania typowania tkankowego HLA i diagnostyki transplantacyjnej
  • Analiza i dokumentowanie procesów diagnostycznych
  • Ustawianie procesów diagnostycznych we wdrażanym oprogramowaniu
  • Walidacja oprogramowania
  • Konsultacje i szkolenia dla klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • Analiza ryzyka

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie immunologii, analityki medycznej lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień i technik stosowanych w diagnostyce na potrzeby transplantacji szpiku kostnego i innych przeszczepów (oznaczanie antygenów HLA, oznaczanie przeciwciał antylimfocytarnych i anty-HLA, próby krzyżowe, chimeryzm)
  • Wiedza na temat immunologii transplantacyjnej
  • 2 lata doświadczenia w pracowni typowania tkankowego lub pokrewnym laboratorium diagnostycznym
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania dla powyższych placówek medycznych
  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne (pisemne i werbalne), umiejętność wnikliwego słuchania i rozumienia, wyrażania pomysłów i przemyśleń, umożliwiające swobodną, bezpośrednią pracę u klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych

OFERUJEMY:

  • Pracę przy rozwoju najnowocześniejszych sytemów informatycznych dla wiodących laboratoriów i szpitali na całym świecie
  • Udział w tworzeniu innowacyjnych metodologii diagnostycznych w chorobach nowotworowych
  • Wyjazdy zagraniczne
  • Wyjazdy szkoleniowe w kraju i za granicę
  • Pracę w środowisku wielokulturowym
  • Możliwość rozwijania kompetencji i zdobywania doświadczenia
  • Doskonalenie języka angielskiego
  • Współpracę z klientami nad projektowaniem i wykonywaniem scenariuszy testowych oraz powiązanych komponentów aplikacji genetycznych
  • Pakiet relokacyjny

SoftSystem jest jedną z wiodących firm na rynku europejskim zajmującą się tworzeniem i... obsługą laboratoryjnych systemów informatycznych oraz usług integracyjnych dla placówek medycznych działających głównie na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady.
Założona w 1990 roku firma dynamicznie się rozwija i zdobywa doskonałą reputację jako ceniony pracodawca oraz niezawodny dostawca oprogramowania. Zatrudniamy ponad 450 programistów i testerów oprogramowania. Posiadamy certyfikaty: ISO 9001:2008, PN-EN ISO 13485:2012, PN-EN 62304:2010
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Analityka , Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca IT - Programowanie / Analizy