Analityk ds. technicznych z językiem niemieckim

Antal Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Location: Poznań

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem bonusowym i premiowym
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej (w czasie pandemii)
  • Szkolenia oraz kursy rozwojowe

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zapytań technicznych klienta, w tym pomoc w rozwiązaniu kwestii technicznych w języku niemieckim (mailowo oraz telefonicznie)
  • Praca na systemie – wprowadzanie danych, uzupełnianie informacji i przygotowywanie raportów
  • Współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu płynnym (min. B2)
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. A2)
  • Dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywności i otwartości
  • Mile widziane doświadczenie w korporacji na stanowiskach analitycznych lub w Obsłudze Klienta
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl