analityk ds. środków trwałych (m/k)

Michael Page

Praszka, opolskie

Michael Page Michael Page

Oferta dla księgowych posiadających doświadczenie w środkach trwałych i chcących rozwijać się w dziale kontrolingu przy intensywnym wykorzystaniu Excela i systemu SAP. Współpraca ze znakomitym Dyrektorem Finansowym i Główną Księgową, których mieliśmy okazję rekrutować.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma automotive zlokalizowana w północnej części woj. opolskiego, blisko granicy z województwami łódzkim i śląskim.

Opis stanowiska

  • Księgowanie, weryfikacja i rozliczanie nakładów inwestycyjnych
  • Prowadzenie ewidencji ŚT i WNiP (prowadzenie rejestrów, naliczanie amortyzacji, itp.)
  • Udział w obsłudze projektu inwestycyjnego (budżetowanie, rozliczanie i kontrola wydatków, raportowanie)
  • Budżetowanie, kontrola wykonania i raportowanie kosztów nowych uruchomień
  • Raportowanie wyników analiz do Zarządu oraz Centrali
  • Optymalizacja i rozwój procesów analizy i raportowania

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe obszarze finanse, ekonomia itp.
  • Wiedza i praktyka (min 2 lata) z zakresu ewidencji i rozliczania ŚT i WNiP
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Mile widziane:

  • znajomość programu SAP
  • Doświadczenie w rozliczaniu dotacji unijnych i B+R

Oferujemy

Nasz Klient oferuje pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku oraz pakiet benefitów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Praszka
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page