Analityk ds. planowania i alokacji - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów z branży Retail poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk ds. planowania i alokacji Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie analiz dotyczących marży, zapasów i promocji
  • planowanie sprzedaży
  • cotygodniowa weryfikacja planu zakupów i sprzedaży
  • budżetowanie
  • prezentowanie wyniku finansowego przed Zarządem
  • wsparcie Dyrektorów Finansowych oraz Zarządu pod kątem podejmowanych decyzji biznesowych
  • wprowadzenie ulepszeń do procesu

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w planowaniu finansowym, raportowaniu lub budżetowaniu
  • bardzo dobre umiejętności analizy danych
  • umiejętność pracy w rozproszonych zespołach
  • umiejętność prezentacji danych
  • znajmość SQL i Excel

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • realna możliwość awansu
  • rozwój w obszarze sprzedaży e-commerce
  • ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, kursy oraz szkolenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.