Analityk ds. nieruchomości

HRO Recruitment

Warszawa, mazowieckie

HRO Recruitment to brand firmy HRO Personnel, dynamicznie rozwijającego się dostawcy usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów na stanowisko:

Warszawa

Obowiązki:

  • wstępna analiza zabezpieczeń z wniosków pożyczkowych
  • pozyskiwanie i współpraca z pośrednikami finansowymi
  • wstępna wycena zabezpieczeń
  • kompletacja dokumentów do wniosków pożyczkowych/ notariusza
  • przygotowywanie dokumentów pod celowe emisje obligacji
  • przygotowywanie wniosku na Komitet Inwestycyjny

Oczekiwania:

  • zdolność analitycznego myślenia
  • doświadczenie w branży finansowej lub nieruchomości
  • znajomość rynku nieruchomości
  • znajomość wyceny nieruchomości
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziane zdolności managerskie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesny system zarządzania i rozwoju
  • realizację zadań umożliwiających rozwój kompetencji zawodowych
  • możliwość awansu na Project Managera w przeciągu ok 2 lat

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez HRO Recruitment, który jest brandem HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.