Analityk ds. kosztów produkcji

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

Zapraszamy do aplikowania kandydatów chcących zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej. Do obowiązków kandydata będzie należała kontrola kosztów związanych z materiałami produkcyjnymi.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalna firma produkcyjna z sektora FMCG zlokalizowana pod Łodzią.

Opis stanowiska

  • Analiza odchyleń od kosztów standardowych w ujęciu miesięcznym
  • Jakościowe podejście do rachunku kosztów - weryfikowanie płynności
  • Kalkulacja kosztów standardowych materiałów, półproduktów oraz wyrobów gotowych
  • Odpowiedzialność za przygotowanie estymacji kosztów
  • Planowanie strategiczne oraz krótkoterminowe
  • Udział w raportowaniu zamknięć miesiąca
  • Obsługa procesów w środowisku SAP Warehouse
  • Współpraca z innymi działami fabryki (sprzedaż, księgowość)
  • Współpraca ze wszystkimi obsługiwanymi klientami

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia bądź powiązane)
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu lub finansów w firmie produkcyjnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (swobodna komunikacja)
  • doświadczenie w użytkowaniu programu SAP Warehouse
  • swobodne poruszanie się w programie Microsoft Excel (weryfikacja znajomości testem)
  • posługiwanie się narzędziem Access (dodatkowym atutem)
  • Zaangażowanie, proaktywna postawa w zakresie wyjaśniania nieścisłości, umiejętność planowania pracy
  • Łatwość w komunikacji z klientem zewnętrznym (m.in telefonicznie)

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • bezpłatne użytkowanie z firmowej siłowni
  • elastyczne podejście do godzin pracy oraz pracy zdalnej
  • darmowy parking na terenie fabryki
  • dofinansowanie do kursów językowych
  • dofiannsowanie do posiłków
  • bezpłatny transport do miejsca pracy, na trasie: Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Biała k. Strykowa, Ozorków)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page