Analityk ds. Kontroli Jakości

Gi Group Poland S.A.

Łódź, łódzkie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Łódź
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie odczynników
  • Rejestracja prób do badań i analiza otrzymanych danych
  • Prowadzenie i dokumentowanie badań analizy fizykochemicznej m.in. parametry fizyczne, metody spektrofotometryczne (IR,VIS NMR,UV, HPLC, GC)
  • Sprawdzanie dokumentacji analitycznej
  • Wypełnianie i sprawdzanie Certyfikatów badania oraz Świadectw badania
  • Udział w postępowaniach wyjaśniających OOS/OOT/OOE

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia wyższego na kierunku: chemia, farmacja, biotechnologia i pokrewne
  • Minimum rocznego doświadczenie z zakresu chemii analitycznej
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dokładności i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Premię miesięczną w wysokości 10% oraz premię za brak absencji w formie karty lunchowej w wysokości 300 – 600 zł netto
  • Nagrodę kwartalną do 1000 zł brutto
  • Dostęp do środków zebranych w ramach ZFŚS na platformie MyBenefit w wysokości 540 – 700 zł netto
  • Bezpłatny transport z Łodzi, Zduńskiej Woli i Łasku oraz parking dla zmotoryzowanych
  • Bezpłatną opieka medyczną (nielimitowany pakiet medyczny, możliwość korzystania z pakietu dental),
  • Dofinansowanie do posiłków (50% dofinansowania vouchera na obiady w pobliskiej restauracji)
  • Opiekę rehabilitacyjną bez limitu
  • Zdrowie na 5 – bezpłatne akcje profilaktyczne: szczepienia na grypę, testy na COVID, konsultacje medyczne
  • Premie świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, spotkania świąteczne
  • Możliwość zdobycia dodatkowych bonusów finansowych w ramach programu KAIZEN
  • Program rekomendacji pracowniczych z możliwością zdobycia dodatkowych bonusów finansowych za polecenie nawet do 4 000 zł

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.