Analityk ds. Jakości z językiem rosyjskim

Gdańsk, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie jakości połączeń telefonicznych, e-maili, czatów i innych interakcji wsparcia pracowników
  • zapewnianie informacji zwrotnej, coaching i mentoring dla pracowników w razie potrzeby
  • ścisła współpraca z menedżerami i pracownikami w celu spełnienia odpowiednich wskaźników poziomu usług
  • odpowiedzialność za szkolenia przypominające w zakresie zmian procesów, analiz i raportowania

Wymagania:

  • preferowane ponad 3 lata doświadczenia w roli zapewniania jakości
  • płynność i doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i rosyjskim
  • doświadczenie w obsłudze klientów w obszarach serwisowych lub technicznych w środowisku Call Center
  • ścisła współpraca z różnymi działami w celu nadania priorytetu wysiłkom przy jednoczesnym zapewnieniu terminowej i wysokiej jakości usług
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i szczegółowe podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętność szybkiego dostosowania się do zmian w przepływie pracy

Nasz Klient oferuje:

  • stałe wynagrodzenie i premię za wyniki
  • pracę niezależna i odpowiedzialną w ramach dynamicznego i wielokulturowego zespołu
  • szkolenia wewnętrzne i możliwości kształcenia się
  • możliwości kariery w naszej międzynarodowej firmie
  • zaangażowany i zmotywowany zespół
  • nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy oraz bezpłatnymi napojami i owocami
  • prywatną opiekę medyczną

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing