Analityk ds. Finansów

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1131541

Dla naszego klienta, globalnego lidera w branży towarów konsumpcyjnych z siedzibą w centrum Katowic, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka ds. Finansów.

Opis Stanowiska:

  • Wykonywanie regularnych i doraźnych analiz dla różnych zespołów w firmie.
  • Wykonywanie analiz wpływu kwartalnie aktualizowanych cen transferowych.
  • Wprowadzanie ulepszeń w raportowaniu dla SU, które umożliwią lepsze zarządzanie wydajnością i podejmowanie decyzji.
  • Zarządzanie konfiguracją cen transferowych i alokacją kosztów w SAP.
  • Dzielenie się wiedzą i informacjami na temat raportowania w społeczności łańcucha dostaw.
  • Uczestniczenie w projektach mających na celu rozwój i ulepszanie procesów w zespole SU Finance, a także w zespole ds. rachunkowości łańcucha dostaw.
  • Zbieranie informacji odnośnie wyników przed końcem miesiąca i na koniec miesiąca.

Wymagania

  • 1-3 lata adekwatnego doświadczenia zawodowego.
  • Wykształcenie wyższe związane z ekonomią biznesu lub administracją biznesu.
  • Zaawansowana znajomość Excela (warunek konieczny).
  • Znajomość systemu SAP (mile widziane).
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Komunikatywność oraz umiejętności wywierania wpływu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Proaktywna postawa i chęć ciągłego rozwoju.
  • Zdolność do zarządzania priorytetami i terminami.
  • Zdolność do tworzenia raportów i koordynowania złożonych informacji w odpowiednim czasie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz zdobycia doświadczenia w międzynarodowym, dynamicznym środowisku.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Benefity: karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland