Analityk ds. Finansów

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1127827

Dla naszego klienta, lidera w branży towarów konsumpcyjnych z siedzibą w centrum Katowic, poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem w branży Supply Chain na stanowisku Analityk ds. Finansów.

Opis Stanowiska:
  • Odpowiedzialność za procesy związane z końcem miesiąca.
  • Raportowanie aktualności, coroczna analiza kosztów, prognozowanie, budżetowanie.
  • Utrzymywanie wszystkich kluczowych kontroli finansowych i procesów zapewniających zgodność ze standardami firmy.
  • Zarządzanie i kontrola działań transakcyjnych wykonywanych przez stronę trzecią.
  • Dostarczanie raportów dla obszaru magazynowego i paletowego.
  • Udział w projektach automatyzacji wspieranych przez dział IT

Wymagania:
  • Wiedza z zakresu księgowości.
  • Doświadczenie zawodowe (1-3 lat) w controllingu / finansach.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1).
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy na dużych zbiorach liczbowych.
  • Zdolność do pracy wirtualnej z zespołami zlokalizowanymi na całym świecie.
  • Zaawansowana znajomość Excela.
  • Mile widziane osoby pracujące na stanowisku księgowego

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze logistyki / łańcucha dostaw.
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
  • Umowę o pracę tymczasową na 1 rok z możliwością przedłużenia.
  • Praca na pełen etat.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland