Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Analityk ds. cen

Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analizowanie cen
  • przygotowywanie raportów dotyczących sprzedaży, cen i marż
  • analizowanie działań konkurencji
  • prowadzenie badań rynkowych pod kątem czynników wpływających na wielkość zamówień
  • wydawanie zaleceń dotyczących polityki cenowej
  • zarządzanie historycznymi danymi cenowymi dotyczącymi organizacji i jej konkurentów

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia wyższego z zakresu finansów lub ekonomii
  • doświadczenia na stanowisku analityka lub kontrolera biznesowego
  • znajomości MS Excel
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków, skrupulatności
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji i argumentacji
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację biznesową

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • samodzielność w działaniu
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport, bony i paczki świąteczne)
  • darmową naukę języka angielskiego i niemieckiego

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.