Cyclad Sp. z o.o.

Analityk Danych

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zduńska Wola

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Budowlana, izolacyjna
  • Siedziba firmy: Zduńska Wola
  • Obszar projektu: prace związane z wdrożeniem nowego systemu ERP
  • Praca zdalna: 2 dni w tygodniu
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B1/B2

Opis stanowiska:

  • Wsparcie projektu wdrożeniowego SAP Hana w obszarze analizy danych
  • Analiza danych biznesowych i rekomendowanie rozwiązań
  • Modelowanie procesów biznesowych w celu wsparcia kanałów sprzedaży w osiąganiu założonych celów
  • Współpraca z Działem Business Intelligence

Wymagania:

  • Wykształcenie lub doświadczenie w obszarze finansów
  • Znajomość systemu SAP lub innych systemów ERP
  • Bardzo dobra znajomość Excel i Power Point
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Podejście biznesowe do analizowanego obszaru

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracę hybrydową
  • Elastyczny czas pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.