ManpowerGroup Sp. z o.o.

Analityk danych

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Zatrudnienie projektowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (MultiSport, Luxmed)

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość MS Excel pozwalająca na zarządzanie dużymi bazami danych
  • Wykształcenie wyższe (preferowane finansowe, ekonomiczne)
  • Doświadczenie/ wiedza z obszaru finansów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/ C1
  • Analityczne myślenie
  • Samodzielność w działaniu
  • Wcześniejszy udział w projektach finansowych - mile widziany

Zadania:

  • Udział w projekcie mającym na celu implementację SAP HANA
  • Zbieranie i analiza danych
  • Księgowanie w programie SAP
  • Koordynowanie spotkań
  • Raportowanie na temat etapów projektu
  • Zarządzanie działaniami jednego pracownika

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials