Analityk Danych

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Dla wiodącego dostawcy rozwiązań i usług internetowych w zakresie budowania wizerunku firmy poszukujemy osoby na stanowisko Analityk Danych

Zakres zadań:

  • Bardzo dobre zrozumienie aktualnych struktur danych i wymagań biznesowych umożliwiające aktywne proponowanie rozwiązań dot. tagowania i wyszukiwania kandydatów
  • Proponowanie i weryfikacja rozwiązań
  • Modelowanie danych na poziomie logicznym
  • Stworzenie i utrzymywanie dokumentacji
  • Bieżąca współpraca z Product Ownerem i z zespołem deweloperskim
  • Wsparcie analityczne na etapie projektowania, tworzenia i testowania rozwiązania

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu i analizie mechanizmów związanych z wyszukiwaniem i rekomendacjami
  • Doświadczenie w zakresie analizy dużych zbiorów danych
  • Bardzo dobra znajomość SQL w stopniu umożliwiającym samodzielną analizę baz danych, tworzenie zapytań, wyszukanie potrzebnych informacji i tworzenie raportów
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Umiejętność zbierania wymagań użytkowników, tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i/lub systemowych
  • Podstawowa znajomość zagadnień hurtowni danych
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Umiejętność prezentowania przygotowanych wcześniej analiz
  • Duża samodzielność i komunikatywność

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B via Devire
  • Pracę z najnowszymi narzędziami i technologiami
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dobrą lokalizację biura
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Owoce w biurze
  • Pakiet benefitów
Devire Devire Devire Devire