Analityk Danych

Warszawa, al. Jerozolimskie 96, Centrum Medyczne Damiana - Dział IT, mazowieckie

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • analizowanie, uzgadnianie, specyfikowanie wymagań w zakresie raportowym;
  • tworzenie oraz utrzymanie hurtowni danych;
  • tworzenie dedykowanych systemów raportowych;
  • realizowanie raportów cyklicznych, jednorazowych, ad-hoc i innych rozwiązań analityczno-raportowych;
  • testowanie, wdrażanie oraz utrzymanie rozwiązań raportowych;
  • dokumentowanie wdrożonych rozwiązań raportowych (dokumentacja techniczno-biznesowa);
  • dbanie o jakość dostarczonych rozwiązań raportowych;
  • wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów raportowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego – (preferowane kierunki techniczne, IT, medyczne);
  • wiedzy z zakresu programowania MS SQL Server;
  • wiedzy z zakresu hurtowni danych;
  • podstawowej wiedzy z zakresu administracji SQL Server;
  • dobrej znajomości języka angielskiego ;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • dobrej organizacji pracy oraz samodzielności;
  • co najmniej trzyletniego doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji;
  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Jesteśmy liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej.... Celem naszego istnienia jest pomaganie ludziom w osiągnięciu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy utożsamiani z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie. Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne technologie, dzięki którym nasi klienci mają dostęp do najnowszych metod leczenia. Obecnie prowadzimy działalność w 14 krajach i opiekujemy się ponad 500 tys. klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Analityka , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting