HRK S.A.

Dla naszego klienta, obecnego od wielu lat na rynku operatora logistycznego, w ramach rozwoju struktur, poszukujemy osoby na stanowisko:
Analityk DanychMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • przygotowywanie zestawień i raportów, analiza danych i statystyk,
  • proponowanie i wdrażanie udoskonaleń w systemie raportowania,
  • opracowywanie wskaźników zmiennych,
  • wsparcie czynności związanych z weryfikacją i generowaniem raportów biznesowych.

Wymagania:

  • roczne lub dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość Excel,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • komunikatywność, kreatywność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego,
  • darmowy pakiet prywatnej Opieki Medycznej Medicover,
  • możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • pakiet świadczeń oraz benefity (np. Multisport, „Wczasy pod Gruszą”).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.