Analityk Danych w Dziale Logistyki

Gi Group Poland S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wrocław
W związku z rozwojem wewnętrznych struktur naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:
ANALITYK DANYCH w DZIALE LOGISTYKI

CO MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ?:
•na początek zatrudnimy Cię na umowę o pracę tymczasową na okres 6 miesięcy (później możliwość zatrudnienia wewnętrznego)
•atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
•co kwartał otrzymasz bonus do wynagrodzenia: 10-12% (miesięcznie, rozliczany kwartalnie)
•możesz skorzystać z ubezpieczenia na życie w PZU, jak również z opieki medycznej w Medicover i karty MultiSport
•będziesz brać udział w ciekawych projektach
•będziesz pracować w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
•będziesz uczestniczyć w programie szkoleniowym, który pozwoli Tobie na dalszy rozwój zawodowy

TWOJE ZADANIA:
•przygotowywanie nowych i aktualizacja aktualnych raportów
•rozwijanie narzędzi raportowania zgodnie z potrzebami biznesu
•analiza czynników wpływających na wydajność, rozpoznawanie trendów w obszarze logistyki
•wprowadzanie danych do systemu
•współpraca z innymi Działami w firmie
•aktywny udział w procesie przetargowym i wdrażaniu stawek transportowych

NASZE OCZEKIWANIA:
•bardzo dobra znajomość języka angielskiego; minimum B2
•zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
•umiejętności w zakresie Business Intelligence (zwłaszcza MS Power BI, ale również Tableau i podobne)
•bardzo dobra znajomość Excel (głównie tabele Power Pivots)
•znajomość podstaw języka VBA będzie mile widziana
•znajomość architektury baz danych i zagadnień modelowania danych (SQL nie jest konieczny)
•doświadczenie w pracy w obszarze logistyki będzie Twoim atutem
•umiejętność w obszarze automatyzacji procesów będzie Twoją zaletą

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.