Analityk Danych Sprzedażowych

Moltton

Warszawa, mazowieckie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie bazami danych w programie MS Excel oraz innym oprogramowaniu używanym w firmie,
  • Codzienne aktualizowanie baz w oparciu o wiadomości z rynku,
  • Tworzenie zestawień z dokumentacji przetargowych,
  • Tworzenie analiz i zestawień z informacji dostępnych na rynku,
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym i rozwoju biznesu - dostarczanie danych, zestawień, analiz, przygotowanie prezentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2,
  • Doświadczenie w pracy jako analityk danych lub umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z danymi z branż przemysłowej, budowlanej lub FMCG,
  • Bardzo dobra znajomość MS Exel,
  • Skrupulatność, cierpliwość, otwartość, kreatywność,
  • Praca zorientowana na osiągnięcie celu, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami typu CRM.

Nasz Klient Oferuje:

  • Pracę w centrum Warszawy,
  • Wsparcie doświadczonego pracownika w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych platform szkoleniowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton