Analityk danych logistycznych

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł papierniczy i poligraficzny poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania / obowiązki:

  • analiza ruchów materiałowych w systemie SAP
  • analiza księgowań z systemu MDE do SAP (MDE to wewn. program wysyłający dane z maszyn do systemu SAP)
  • informowanie na bieżąco o błędach w skanowaniu / księgowaniu użytkowników systemu
  • nadzór nad wdrożeniem nowych procesów w systemie SAP/MDE i bieżący monitoring po wprowadzeniu
  • współpraca z centralą odnośnie SAP i MDE
  • tworzenie raportów z błędnych skanowań/przeksięgowań

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (logistyka bądź inżynieria produkcji)
  • doświadczenie w pracy w programie SAP (3 lata)
  • znajomość modułów MM/PP ; SAP; EXCEL
  • umiejetność analizy danych
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.