Analityk danych liczbowych

Work Service_

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków należeć będzie:

• Przygotowanie raportów, sprawozdań i zestawień

• Monitorowanie zgodności oraz analiza odchyleń

• Szukanie zależności pomiędzy danymi oraz wizualizacja danych liczbowych

• Kalkulowanie cen sprzedaży

• Wyciąganie wniosków, przygotowywanie podsumowań dotyczących pracy poszczególnych działów firmy

• Generowanie i konsolidacja danych pochodzących z różnych systemów raportowych

• Przygotowywanie prezentacji dla różnych odbiorców

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego (zapraszamy także absolwentów bez doświadczenia zawodowego)

• Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych

• Doświadczenia w przygotowaniu prezentacji i analiz oraz umiejętności prezentowania wniosków i dokonywania podsumowań

• Bardzo dobrej znajomości programu MS Excel oraz PowerPoint

• Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• Samodzielności, dokładności, otwartości na nową wiedzę i doświadczenia

Prezentacja firmy

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka