Analityk danych (Application Manager)

Beetsma Sp. z o.o.

Delfgauw, zagranica

Opis stanowiska pracy

Van den Berg Roses jest wiodącym producentem róż, posiadającym plantacje tych kwiatów na terenie Holandii, Kenii i Chin. Holenderskie szklarnie znajdują się w Delfgauw i mają powierzchnię ok. 110 000 m2, produkuje się w nich rocznie ponad 50 000 000 wielokwiatowych róż.

Wraz z planami powiększenia powierzchni szklarni , chłodni i terenów logistycznych firma Van den Berg Roses pragnie wzmocnić zespół, by zapewnić dalszy, profesjonalny rozwój organizacji.

Jako Analityk Danych będziesz odpowiedzialny za:

  • utrzymywanie kontaktów z różnymi działami i obszarami firmy, koordynowanie obiegu informacji między działami w oparciu o systemy informatyczne;
  • zapewnienie stałej dostępności danych oraz właściwe wykorzystywanie systemów informatycznych w firmie, opierając się na wewnętrznej komunikacji z pracownikami oraz zewnętrznymi dostawcami systemów;
  • usprawnianie procesów operacyjnych poprzez ich digitalizację, optymalne zarządzanie bazą danych do celów analiz i łączenia procesów biznesowych;
  • przyjmowanie i rozwiązywanie kwestii związanych z tematyką ICT;
  • utrzymywanie kontaktu z zewnętrznym operatorem systemów informatycznych, odgrywając ważną rolę w rozwoju firmy w dziedzinie automatyki, sprzętu i oprogramowania.

Żeby osiągnąć powyższe cele niezbędne są:

  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki techniczne, np. informatyka);
  • doświadczenie na stanowisku Analityka danych, Administratora aplikacji, Analityka biznesowego lub systemowego;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub holenderskiego;
  • umiejętności analityczne, skrupulatność, nastawienie na jakość;
  • doskonałe zdolności komunikacyjne, entuzjazm, inicjatywa;
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy Ci:

  • pełne wyzwań stanowisko w ambitnej, międzynarodowej organizacji nastawionej na rozwój pracowników;
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pełne wsparcie w kwestii zakwaterowania i załatwiania formalności w Holandii;
  • pracę w profesjonalnym i entuzjastycznym zespole.

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca Analityka