Analityk Cenowy/ Specjalista ds. Polityki Cenowej E-Commerce

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszegi Klienta, dużej firmy farmaceutycznej poszukujemy osób na stanowiska:

Analityk Cenowy/ Specjalista ds. Polityki Cenowej E-CommerceMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • analiza i koordynowanie działań w zakresie polityki cenowej w ramach portalu online
  • tworzenie modeli cenowych na podstawie sprzedaży i zachowań Klientów w serwisie internetowym
  • analiza działań konkurencji i rekomendowanie zmian w zakresie oferty firmy
  • badanie elastyczności cenowej produktów oraz popytu
  • koordynowanie implementacji polityki cenowej w narzędziach dynamic pricing oraz porównywarkach cenowych
  • raportowanie wyników firmy, uwzględniając wpływ polityki cenowej na strukturę sprzedaży
  • utrzymanie i nadzór nad rozwojem odpowiednich narzędzi w ramach polityki cenowej

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz podejmowania strategicznych decyzji
  • umiejętności wnioskowania wpływu zmian ceny
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office
  • znajomość Google Analytics będzie również mile widziana
  • znajomość języków SQL i VBA, oraz branży farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w innowacyjnych projektach firmy
  • pakiet dodatkowych benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.