Analityk Biznesowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1124465

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Prowadzenie analizy biznesowej w projektach – przekładanie koncepcji biznesowej na wymagania zrozumiałe dla członków zespołu technicznego
  • Projektowanie procesów biznesowych umożliwiających osiąganie założonych celów biznesowych
  • Opracowywanie makiet interfejsów użytkownika
  • Zarządzanie dokumentacją wymagań przy użyciu istniejących narzędzi i procesów (Jira, Confluence, Enterprise Architect, ARIS itp.)
  • Zarządzanie wymaganiami i identyfikowalność na wszystkich etapach pracy projektowej
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi członkami zespołu projektowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu analizy biznesowej - minimum 3 lata
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych i w waterfall
  • Praktyczna znajomość takich narzędzi jak: Jira, Confluence, Enterprise Architect, ARIS
  • Praktyczna znajomość notacji UML oraz BPMN
  • Umiejętność definiowania i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Umiejętność opracowywania przypadków użycia oraz prototypów interfejsu użytkownika (znajomość Balsamiq będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w branży bankowej i/lub telekomunikacyjnej

Oferujemy:

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od lipca
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Benefity pozapłacowe: Medicover, Multisport
  • Duże możliwości rozwoju
  • Praca w przyjaznym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland